Tarih: 01 Mart 2015 Saat: 11:13

Babalar günü ile ilgili kompozisyon örneği


Babalar günü

İnsanlar bir ailede doğarlar ve bu ailenin en önemli bireyleri arasında anne ve babasını görür.Bu iki insan çocukların doğumundan itibaren hep yanlarında olurlar.
Babalar ailenin dış görevlerini yapar.Çalışır,para kazanır ve ailenin ihtiyaçlarını karşılarlar.Bazı anneler de bunu yapar ama genellikle bu iş babalara düşmektedir.Babalar gece gündüz demeden çalışırlar ve ailesini himaye eder.Hem eşinin hem de çocuklarının tüm ihtiyaçlarına yetişmeye çalışır.Bir baba çocukları olduktan sonra kendi hayatını önemsemez olur.Bütün düşüncesi çocukların ve ailenin zorluklarını kolaylaştırmak ve aileyi ayakta tutmaya çalışmak olur.Onlar her türlü fedakarlığı yaparlar.
Baba demek direk demektir.Aile o direğin üstünde inşa olurken o hep güçlü ve ayakta kalmaya çalışan kişidir.İyi ve kötü günlerde ailesi için mücade eder.Bizlerde babalarımızın kıymetini bilmeli ve bir gün bizim de baba olacağımızı unutmamak gerekir.

Büşra Çolak İskenderun Lisesi

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Yurt sevgisi ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
baba ile ilgili kompozisyon kısa, baba sevgisi ile ilgili kompozisyon, baba ile ilgili kompozisyon örnekleri, babayla ilgili kompozisyon, babayla ilgili kompozisyon örnekleri

1 Yorum var

1 | BAHRİCAN

1 Haziran 2016 ● 17:15

ÇOK GÜZEL YAZMIŞ TEŞEKKÜRLER

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı