Tarih: 13 Mart 2016 Saat: 8:07

Çanakkale şehitlerine mektup örneği


çanakkale şehitlerine mektup
Şehitlerimize;

Ey bu topraklar için toprağa düşmüş,şehit olmuş, bizleri vatansız bırakmamış, al bayrağımızı gönderden indirmemiş değerli insanlar!Sizleri yad ettiğimiz bu günlerde sizleri rahmetle ve minnetle anıyoruz.
Sizler ırkı, mezhebi,ne olursa olsun vatan bilinci ile ülkemizi savunmuş,tek yürek olmuş,ve bu uğurda canlarınızı vermişsiniz.Bugün bizler bu güzel vatanda yaşıyor ve varsak bunu siz kahraman şehitlerimize borçluyuz.Sizlerin hakkını asla ödeyemeyiz.Fakat bizlerin yapabileceği şeyler sizlerin emanetinize sahip çıkmak ve sizin ruhunuzun eziyet çekmemesi için daha çok çalışıp güçlü bir ülke olmaktır. Biliyoruz ki,şehitler asla ölü değildir.Bizim gözümüzde de sizler ölü değilsiniz.Bizleri mutlaka bir yerlerden izlediğinizi düşünerek hareket ediyoruz.
Değerli şehitlerimiz rahat uyuyun.Ülkemiz güçlü ve her geçen gün daha da güçlenmektedir.Sizlerin aziz hatırası bizlerin elindedir.Sizler sadece Çanakkale geçilmez demediniz; sizler bu vatan geçilmez ve asla düşman elinde olmaz dediniz.Sizin dedikleriniz, bizim dediklerimizdir.
Ruhunuz şad olsun.

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Sanatın insan ve toplum hayatındaki önemi nedir kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
sehitlere mektup örneği, şehitlere mektup örnekleri, şehitlere mektup kompozisyon, canakkale mektup orne, çanakkale şehitlerine mektup kompozisyon

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Diriliş,

Hatayın Starı