Tarih: 10 Mayıs 2015 Saat: 19:34

Gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye


Gülme komşuna gelir başına hikaye

İnsanların bazen duygularına yenik düşmesi ve tepkilerini gösterme şekilleri hoş olmamaktadır.Bu gibi durumlarda kendimiz kontrol etmeliyiz.

Zeynep, okul basketbol takımı seçmelerine katılmak için evden çıkmış ve bindiği araç ufak bir kaza yapınca seçmelere yetişememiş.Bu duruma çok üzülen Zeynep öbür gün okuldaki arkadaşı Leyla tarafından alay konusu omuş.Kendisini görünce “nasıl böyle önemli bir olaya geç kalırsın? insan koşarak gelir yine de gelir” gibi kelimeler ile Zeynep’in canının sıkılmasına neden olmuş.Leyla ise seçmelere katılmış ve kendinden emin bir şekilde okulda bu alaycı ve kibirli hallerine devam etmiş.Fakat akşama doğru seçme sonuçları açıklandığında Leyla kaybedenler arasında yer almış.Buna üzülen Leyla mahçup olmuş.Fakat Zeynep için söylediği sözlerin tavırların nekadar yanlış olduğunu fark ederek ondan özür dilemiş.

Burada anlatılmak istenen herkesin başına kötü ve üzücü hallerin gelebileceği gibi kendimizin de başına gelebilir.Bu nedenle bu durumda bizlere yakışan kötü ve zor durumlarda olanlara yardım elin uzatmak ve moral vermek olmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Gülme komşuna gelir başına kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye, gülme komşuna gelir başına hikayesi, gülme komşuna gelir başına hikaye, gülme komşuna gelir başına kompozisyon, gülme komşuna gelir başına ile ilgili öykü

4 Yorum var

1 | Buket

8 Aralık 2015 ● 19:17

Daha net örnekler olmalı ama çok iyi bir uygulama

2 | buse

7 Nisan 2016 ● 18:27

güzel olmuş teşekkürler

3 | vahide

27 Kasım 2016 ● 11:08

cok guzel odevimi yaptim sizin sayenizde tesekkurler :))))

4 | medine

9 Aralık 2016 ● 19:51

sizin sayenize ödevimi yaptım ve öğretmenimden 5 aldım teşekkürler.

Yorum Bölümü

Diriliş,

Hatayın Starı