Tarih: 14 Mayıs 2015 Saat: 0:13

Güven ile ilgili kompozisyon örneği


Güven ile ilgili kompozisyon
Güven duygusu

güven
İnsanların kendi aralarındaki en büyük bağların başında güven gelmektedir.Güven duygusu emin olmayı kendini iyi hissetmeyi sağlamaktadır.Güvenlik ve güven kelimeleri aynı kökten beslenmektedir.Güven her zaman gerekli olan şeydir.

İnsanların canları,malları güvende olduğu zaman huzur ve refah olmaktadır.Güven ortamı olmayan yerlerde sıkıntılar ve kaos olmaktadır.İnsanların birbirlerine güvenmeleri dayanışma içinde olmaları ve aynı amaç etrafında toplanmalarını sağlamaktadır.Barışın tesisi güven ile olmaktadır.Güvenmek insanların dayanağıdır.Bu dayanak ise ilk başta aile içinde ve yakın dostları ile olmaktadır.Güven duygusu yemek,içmek kadar belki de daha önemli bir duygudur.Toplum olarak insanların huzur ve barış ortamı ancak güven ile olmaktadır.

Hayatımızın her alanında güvenebileceğimiz insanlar ararız.Bu bizi güçlü kılar.Emniyet içinde yaşamak sağlıklı bireylerin ve toplumların oluşması da ancak güven ile olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Geri dönüşümün önemi ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
güven ile ilgili kompozisyon, güven ile ilgili yazılar, güvenle ilgili kompozisyon, güven duygusu ile ilgili kompozisyon, güven ile ilgili kompozisyon örnekleri

5 Yorum var

1 | cansu

18 Ekim 2015 ● 20:06

Cok guzel birsey

2 | meral

4 Kasım 2015 ● 15:11

güven insanların en önemli duygusudur.teşekkürler harika bir komposizyon olmuş.

3 | Omer

19 Kasım 2015 ● 18:55

Guzel bir kompozusyon olmus tesekkurler

4 | dicle nur çelik

23 Şubat 2016 ● 17:41

çok güzel uyumlu bir şey

5 | sıla bak

24 Şubat 2016 ● 19:28

Çok güzel uyumlu bir şey

Yorum Bölümü

Diriliş,

Hatayın Starı