Tarih: 29 Aralık 2015 Saat: 17:34

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ile ilgili kompozisyon örneği


Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır
her yiğidin bir yoğurt
Her insanın kendine göre bir çalışma şekli,bir planlaması ve kendine göre iş yapma stili vardır.Yapılan iş aynı olsa bile yöntemlerde farklılıklar olabilmektedir.Buna halk arasında her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır atasözü ile benzetme getirilmektedir.
Ulaşılan hedeflere giden değişik yolar olabilmektedir.Önemli olan hedefe ulaşmak ve o hedefe farklı insanların farklı yollardan varabilmesidir.Örneğin Ahmet yazarak ders çalışır ve öyle anlar iken,Ayşe okuyarak daha iyi ders çalışmaktadır.Önemli olan dersi anlamak ve hedefe varmaktır.Bunu günlük hayatta değişik şekillerde örneklemek mümkündür.
İnsanların stilleri çalışma şekiller farklıdır.Bunların yadırganmaması gerekir.Zira her insana kolay gelen yada kavrayabileceği yöntem farklılıklar göstermektedir.Amaç yapılanların olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Söz gümüşse sükut altındır ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır kompozisyon örnekleri, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır kompozisyon, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ike ilgili örnek, Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ile ilgili kompozisyon

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Diriliş,

Hatayın Starı