Tarih: 21 Mart 2015 Saat: 13:07

Sakla samanı gelir zamanı özgün kompozisyon


sakla samanı gelir zamanı kompozisyonu

Sakla samanı gelir zamanı kompozisyon örneği

İnsanların yaşamlarını kolaylaştırması yada zor zamanlarında ihtiyaç duyduğu şeyleri alabilmeleri,yerine getirbilmeleri için her zaman paraya yada birikim yapmaya ihtiyaçları vardır.Bunları yapmak, rahat etmek ve zorlanmamak için gereklidir.

Hayat her zaman güzel ve rahat değildir.Bu dünyada hep başımıza bir şeyler gelebilmekte yada bir ihtiyacımız olmaktadır.En basit olarak hasta olduğumuzda yada kaza olması durumunda paraya ihtiyacımız olmaktadır.Evimizin ihtiyaçlarını alırken paraya ihtiyaç duyarız.Bu nedenle bir kenarda paramızın olması ve bu durumlarda kullanmak için birikim olması gerekmektedir.Bu paraların unutulması ve çok önemli zamanlarda kullanılması gerekir.

Evde kulandığımız aletlerin malzemelerin de işi bittiği zaman atılmaması ve bir zaman sonra tekrar lazım olacağı bilinmelidir.Çok basit gibi görünen eşyalar zaman gelir lazım olur ve bizleri büyük bir masraftan yada iş yükünden kurtarır.Bu nedenle sakla samanı gelir zamanı denmektedir.

Yaşam içinde hayatımızın daha kolay refah içinde ve düzenli olması için mücadele ederiz.Bunların değişik yolları olmaktadır.Bunların bazıları çalışarak elde edilirken bazıları da elde ettiğimiz şeylerin değerini bilmek ile olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Kutlu doğum haftası ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?


1 Yorum var

1 | Ömer Faruk Aslan

21 Mart 2016 ● 13:00

Bu çok güzel bir örnek olsun.

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı