Tarih: 10 Şubat 2015 Saat: 19:54

Üzüm üzüme baka baka kararır ile ilgili kompozisyon


Üzüm üzüme baka baka kararırile ilgili kompozisyon örneği

üzüm üzüme baka baka kararır kompozisyon

Üzerinde yaşadığımız dünyada insanlar bir arada yaşamak zorundadır. İnsanlar her zaman birbirine muhtaçtır. Hayatta her ihtyiaç insanın kendi başına karşılayabileceği cinsten değildir. Dolayısıyla insanlar topluluk halinde yaşamlarını sürdürürler.

İnsanlar bir arada varlığını sürdürürken insanlar arasında bir bağ oluşur. Bu bağ herkesle aynı derecede değildir. Bazı insanlara karşı daha fazla sevgi beslerken bazılarına karşı daha az sevgi besleriz. Fazla sevgi beslediğimiz insanlarla daha çok vakit geçirmek isteriz. İnsan yapısal olarak gördüğünü taklit eden bir canlıdır. Bunu çoğu zaman bilmeden gerçekleştirir. Bundan dolayı kişi zaman geçirdiğiğ insanlara benzemeye başlar. Bu benzeyiş ruhsal ve duygusal bir benzeyiştir.

İnsanlar yakın arkadaşlarını iyi seçmelidir. Kişi arkadaşına, dostuna benzer. Üzüm üzüme baka baka kararır. Dolayısıyla güzel davranışlar ancak yapılarak öğretilir.

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Söz uçar yazı kalır ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
üzüm üzüme baka baka kararır kompozisyon, üzüm üzüme baka baka kararır kompozisyon kısa, üzüm üzüme baka baka kararır atasözü ile ilgili kompozisyon kısa, uzum uzume baka baka kararir ko, üzüm üzüme baka baka kararır atasozunde ornekleri

3 Yorum var

1 | birisi

15 Nisan 2015 ● 15:57

çok güzel saol

2 | Ybdzybeyvxbur

23 Şubat 2016 ● 18:36

Çok güzel elinize sağlık

3 | birisi

29 Kasım 2016 ● 20:44

çok güzel bir kompazisyon olmuş kim yaptıysa teşekür ederim elinize sağlık

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı