Tarih: 22 Ekim 2015 Saat: 22:44

Kurtuluş Savaşında bugünkü haberleşme teknolojisine sahip bir komutansınız


Kurtuluş Savaşında bugünkü haberleşme teknolojisine sahip bir komutansınız. Hangi haberleşme araçlarını niçin kullanırdınız? Kurtuluş savaşının sonuçlarını bu şartları değerlendirerek tahmin ediniz.
haberleşme
Kurtuluş savaşı yıllarını ve o günkü haberleşme araçlarını düşündüğümüz zaman Atatürk ve Türk milletinin neler gerçekleştirdiği daha iyi anlamaktayız.Bugünkü teknolojik aletlerin içinde en çok uydu,cep telefonu,internet,televizyon ve bilgisayarın olmasını isterdim.Uydu yardımı ile kullanılan haberleşme araçlarını daha çok kullanırdım.Cep telefonu ve telsizlerin olması savaşın seyrini değiştiridi.Haber alma ve düşmanı görme gözetleme gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olacağımız için düşman yurda gelmeden önlemler alınırdı.Buna göre daha az insan hayatını kaybederdi.

Sponsorlu Bağlantılar


Önceki yazımız Davranış nedir kısaca konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
kurtuluş savaşında bugünkü haberleşme, kurtuluş savaşında bugünkü haberleşme teknelojisine sajip bir komutansınız hangi haberleşme araçlarını niçin kullanırdınız nedeni, Kurtuluş Savaşında bugünkü haberleşme teknolojisine sahip bir komutan sınıf hangi haberleşme araçlarını niçin kullanırdınız Kurtuluş savaşının sonuçlarını bu şartları değerlendirerek tahminleriniz tahmini, kurtuluş savaşında bugünkü haberleşme teknolojisine sahip bir komutansınız, kurtulus savasinda bugunku haberlesme teknolojisine sahip bir komutansiz hangi haberlesme araclarina nicin kullanirdiniz kirtukus savasinin sonuclarininbu sartalari degerlendirerek tahmin ediniz tahminleriniz ve dusuncelerinizi soyleyin

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı