Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Tarih: 08 Haziran 2015 Saat: 20:47


Sponsorlu Bağlantılar

Acele giden ecele gider kompozisyonuAcele giden ecele gider

Acele giden ecele gider
İnsan herhangi bir işini yaparken acele etmemelidir. Acele ile yapılan işler insanın dikkatini dağıtır ve telaşlanmasını sağlayarak yanlış yapmasını sağlamaktadır.

Telaşlı ve aceleci insanların yaptıkları işlerde aksilikler ve sorunlar olabilir. Bazen küçük sorunları çözmek isterken acele ettiğimizde sonuçları daha da büyük olabilir. Kararlarımızı verirken de her zaman için sakin bir şekilde iyi düşünerek vermeliyiz. Çünkü acil verilen kararlar bazen yanlış bazende hayatımızdaki büyük yanlışlar olabilmektedir.
Acele etmek hiç bir zaman bizler bir şey kazandırmaz özelliklerde trafikte biran önce gideceğimiz yere varmak içi yapılan hız insanları gidecekleri yere değil ölümle sonuçlanan trafik kazalarına götürmektedir. Acele etmeden gideceğimiz yere biraz geç giderek hem kendi hayatımızı hemde başkalarını hayatını tehlike atmamış oluruz.

Yaptığımız işlerde gerekse günlük hayatımızda aceleci olmadan sakin bir şekilde yaşamamız gerekmektedir. Hayatımızdaki bu davranışlar bizim daha az hata yapmamızı sağlayacaktır

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız İlk yardım hayat kurtarır ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
acele eden ecele gider, acele giden ecele gider atasözü ile ilgili hikaye, acele giden ecele gider ile ilgili kompozisyon, acele giden ecele gider kompozisyon

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı