Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Tarih: 07 Ağustos 2015 Saat: 12:39


Sponsorlu Bağlantılar

Aile ile ilgili kompozisyon örneğiAile ile ilgili kompozisyon örneği aile hakkında yazı aile konulu kompozisyon kısa kompozisyon örneği

Aile, yeni bireylerini hayata hazırlayan, birbirlerine hayatı öğretip maddi ve manevi bakıcılık yapan ve genellikle aralarında kan bağı bulunan kişilerin bir arada bulunmasıyla oluşan toplumun en küçük birimidir.

Aile toplumun çekirdeğidir. Günümüzde anne, baba ve çocuklardan oluşan topluluğa aile diyoruz. Manevi anlamda aile olan insanlar da vardır elbette. Ailede en önemli unsur muhakkak ki güvendir. Kişi herkesten çok ailesine güvenir. Aile büyükleri aile küçüklerini maddi ve manevi olarak besler, büyütür. Aile her zaman büyüme çabasındadır. Her zaman yeni bireyler ve güzel birliktelikler amaçlanır. En mühim konu ise aile arasındaki sevgi bağıdır.

Yaşadığımız hayatta insanın en büyük özlemi ve sevgisi ailesinedir. Bu nedenle aile her güzel şeyin başındadır. Aile en iyi doktor ve en iyi öğretmendir.

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız Acı acıyı keser su sancıyı ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
aile ile ilgili kompozisyon, aile ilgili kompozisyon, aile ile ilgili kompozisyon örnekleri, aile ile ilgili kompozisyon kısa, aile ile ilgili kompozisyonlar

1 Yorum var

1 | Anonim

29 Aralık 2015 ● 13:15

Allah razı olsun sizden çok işime yaradı

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı