Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Tarih: 29 Aralık 2015 Saat: 17:34


Sponsorlu Bağlantılar

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ile ilgili kompozisyon örneğiHer yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır
her yiğidin bir yoğurt
Her insanın kendine göre bir çalışma şekli,bir planlaması ve kendine göre iş yapma stili vardır.Yapılan iş aynı olsa bile yöntemlerde farklılıklar olabilmektedir.Buna halk arasında her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır atasözü ile benzetme getirilmektedir.
Ulaşılan hedeflere giden değişik yolar olabilmektedir.Önemli olan hedefe ulaşmak ve o hedefe farklı insanların farklı yollardan varabilmesidir.Örneğin Ahmet yazarak ders çalışır ve öyle anlar iken,Ayşe okuyarak daha iyi ders çalışmaktadır.Önemli olan dersi anlamak ve hedefe varmaktır.Bunu günlük hayatta değişik şekillerde örneklemek mümkündür.
İnsanların stilleri çalışma şekiller farklıdır.Bunların yadırganmaması gerekir.Zira her insana kolay gelen yada kavrayabileceği yöntem farklılıklar göstermektedir.Amaç yapılanların olmasıdır.

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız Söz gümüşse sükut altındır ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır kompozisyon örnekleri, her yigidin bir yogurt yiyisi vardır atasözüyle ilgili paragraf, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır kompozisyon, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır örnekleri, her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır hangi farklılıklar

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı