Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Tarih: 06 Nisan 2016 Saat: 19:02


Sponsorlu Bağlantılar

Kızılay ve Kızılay haftası ile ilgili kompozisyon örneğiKızılay
Kızılay Hepimize Lazım
Kızılay haftası her sene 29 ekim ile 4 kasım tarihleri arasında çeşitli etkinlikler ile kutlanmaktadır.Kızılay bizlere farkındalıklar sağlamak için gerek görsel gerek yazılı medyada çeşitli yayınlar yapmaktadır.
Kızılay ülkemizin en önemli sağlık ve sosyal görevlerini yapmaktadır.Kan bankaları ve kan bağışları ile insanların canlarına can katmaktadır.Bu konuda çeşitli sloganlar yayınlamakta ve insanları kan bağışına teşvik etmektedir.Bunun yanında doğal afetlerde, insani hizmetleri de büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir.Mültecilere yardım etmekte,sel deprem,yangın gibi afetlerde insanlara gıda ve çadır battaniye gibi temel ihtiyaçları gidermekte çok hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.
Kızılay hepimizin sahip çıkması gereken bir kurumdur.Bizler elimizden gelen yardımı yapmalı ve bir gün bizim de Kızılay’a ihtiyaç duyabileceğimiz unutulmamalıdır.

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız Kurumların insan yaşamındaki önemini anlatan bir kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
kızılay ile ilgili kompozisyonlar, kizilay ile kompozisyon, kizilay kompozisyon, kızılayla ilgili kımpozisyon, kızılay\ın onemini anlatan kompozisyon

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı