Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Tarih: 28 Mart 2016 Saat: 17:47


Sponsorlu Bağlantılar

Kurumların insan yaşamındaki önemini anlatan bir kompozisyonkurumlar
Kurumların insan yaşamındaki önemi ile ilgili kompozisyon

İnsanların hem kişisel hem de toplum olarak ihtiyaçları vardır.Bu ihtiyaçların karşılanması için kurumlar hizmet vermektedir.Kurumların verdiği hizmetler toplumların düzen ve sağlığı için önem taşımaktadır.

İnsanların eğitim, adalet, sağlık, barınma, ve buna benzer ihtiyaçları kurumlar tarafından giderilmektedir. Bu kurumların bir kısmı resmi bir kısmı ise özel kurumlardır.Bu kurumların tamamı insanların ihtiyaçlarına binaen kurulmuştur.Bu kurumlar ve kuruluşların önemi insanın yaşamsal faaliyetleri ve huzur güven ve refahı için çalışmaktadır.Devlet kendi halkının milletinin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmakta ve kurumları insanların hizmetine sunmaktadır.

İnsanların tek başlarına gerçekleştiremedikleri şeyleri kurumlar gerçekleştirmekte ve herkese hizmet vermektedir.Bu kurumlar insanların yaşamlarını kolaylaşmasında her türlü hizmetin alınmasında çok önem taşımaktadır.

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız Milli mücadele döneminde dayanışmanın önemi kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
kurumların insan yaşamındaki önemini anlatan bir kompozisyon

1 Yorum var

1 | Masal kantarcı

4 Mayıs 2016 ● 17:19

Beceri çoooooooooooooök güzel bunu bence herkez okusun ve not alın

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı