Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Tarih: 23 Haziran 2015 Saat: 17:00


Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşmanın önemi ile ilgili kompozisyon örneğiPaylaşmanın önemi ile ilgili kompozisyon

Pek çok insan aynı yaşam alanında hayatını sürdürmektedir. Birbirlerine ihtiyaç duyan insanların toplu yaşamaları zor hayat şartlarına karşı birlikte direnme biçimi olarak da görülebilir.

İnsan yalnız başına her şeyin üstünden kalkamayan bir canlıdır. İnsandaki sonsuz duygu ve düşünce biçimi bazen her soruna çözüm üretemeyebilir. Bu nedenle kişi başka insanlara ihtiyaç duyar. Burada paylaşmanın önemi kendini gösterir. İnsan ürettiğini, elde ettiğini başkalarıyla paylaşmalı; onların ihtiyacını gidermeye çabalamalıdır. Bu durumda başkaları da kendisiyle paylaşacak ve ihtiyacını giderecektir.

Paylaşma insanlar arasındaki birlik ve beraberliği güçlendiren mühim unsurlardan biridir. Toplum içindeki huzur paylaşmanın bir sonucudur.

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız Acı acıyı keser su sancıyı ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
yemeğini paylaşmak ile ilgili kompozisyon, paylaşmak ile ilgili kompozisyon örnekleri, paylaşmak ile ilgili kompozisyon, paylaşmak ile ilgili kompozisyon örnekleri gırıs gelisme ve sonuçlu, paylaşmakla ilgili kompozisyon

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı