Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Tarih: 30 Eylül 2015 Saat: 14:20


Sponsorlu Bağlantılar

Tatlı dil ile ilgili kompozisyonTatlı dil kompozisyon

Tatlı dil her zaman kazanır

İnsanların, birbirleri ile olan iletişimlerinde, kullandıkları dil çok önem taşımaktadır.Zira, dil yeri geldiği zaman yılanı bile deliğinden çıkartır iken; yeri geldiği zaman da yapılacak olan işin yapılmasını engeller.

Tatlı dil her zaman insanların hoşuna gider ve daha ikna edici olur.İletişim halinde iken güzel ve nazik konuşmak,olmayacak işlerin bile olmasına etki eder.Kaba ,sert ve kırıcı konuşmalar insanların antipatisini kazanmasına neden olur.Her zaman yapıcı olmak,güzel ve yumuşak bir dil kullanmak insanların kendi aralarında huzur ve hoşgörü ortamının da sağlanmasına vesile olur.

İnsanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır.Tatlı dil yılanı deliğinden bile çıkartır atasözleri hep iletişimin ve tatlı dilin önemini vurgulamak için söylenmiştir.

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız Acı acıyı keser su sancıyı ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
tatlı dilin önemi ile ilgili kompozisyon, tatlı dille ilgili kompozisyon kısaca, dil ile ilgili kompozisyon, tatlı dille ilgili kompozisyon kisa, tatli dil ile kisa kompazisyon

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Hatayın Starı